مقالات آموزشي فرش

آخرین قیمت فرش ماشینی کاشان

آخرين قيمت فرش ماشيني

آخرین ویرایش ۱۴۰۱/۱/۳۰
+ عناوین ذکر شده در این مقاله به شرح زیر است :

قیمت فرش ماشینی

قیمت فرش ماشینی کاشان هم مانند قیمت سایر کالا ها در کشور ما هر ساله روبه افزایش است اما با کمی بررسی در قیمت فرش در چند سال گذشته متوجه می شویم که قیمت کنونی آن افزایش چندانی در مقایسه با سایر کالا ها نداشته است و تقریبا ثبات قیمت در بازار فرش ماشینی وجود داشته است . معمولا اواخر هر سال یعنی ماه های بهمن و اسفند بازار خرید و فروش فرش داغ می شود . در این مقاله به عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی و همچنین  لیست آخرین قیمت فرش ماشینی کاشان می پردازیم.

خرید فرش بدون واسطه

تمام قیمت های موجود در این صفحه ، قیمت فرش ماشینی درب کارخانه با حذف واسطه ها می باشد و شما با خرید از سایت فرش کیمیا البرز راوند در واقع خرید مستقیم فرش از کارخانه را تجربه می کنید .

لیست قیمت فرش ماشینی کاشان( ۱۴۰۱/۱/۳۰)

قیمت های ذکر شده در زیر مربوط به خرده فروشی است نمایندگی های فرش ماشینی که خرید فرش به صورت عمده انجام می دهند می توانند با شماره پشتیبانی شرکت برای همکاری تماس بگیرند.

قیمت فرش ماشینی ۵۰۰ شانه کاشان

قیمت فرش ماشینی ۵۰۰ شانه ۶ متری ورژن =

قیمت فرش ماشینی ۵۰۰ شانه ۹ متری ورژن =

قیمت فرش ماشینی ۵۰۰ شانه ۱۲ متری ورژن =

 

قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه کاشان – کلیک کنید

قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰، ۶ متری اکرولیک =

قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانهتراکم ۲۵۵۰، ۹متری اکرولیک =

قیمت فرش ماشینی ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰، ۱۲ متری اکرولیک =

قیمت فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه کاشان – کلیک کنید ( موجود نمیباشد)

قیمت فرش ماشینی ۱۰۵۰ شانه ۶ متری اکرولیک =

قیمت فرش ماشینی ۱۰۵۰ شانه ۹ متری اکرولیک =

قیمت فرش ماشینی ۱۰۵۰ شانه ۱۲ متری اکرولیک =

 

قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه کاشان – کلیک کنید

قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه ۶ متری اکرولیک =

قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه ۹ متری اکرولیک =

قیمت فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه ۱۲ متری اکرولیک =

قیمت فرش کناره ۵۰۰ شانه کاشان – کلیک کنید

قیمت فرش کناره ۵۰۰ شانه ورژن (ورجین) :

قیمت فرش کناره ۵۰۰ شانه اکرولیک :

قیمت فرش کناره فانتزی و مدرن:

 برای دیدن عکس فرش های ماشینی دلخواه خود می توانید روی لینک های داده شده کلیک کنید.

تمامی فرش های موجود در سایت فرش کیمیا البرز راوند (فرش دلیران) توسط جدیدترین دستگاه های بافندگی یعنی HCP , HCI , Schonher ,vand wiele,CRX , ASR بافته شده اند . الیاف های استفاده شده در این فرش ها از نوع مرغوب ترین الیاف های موجود در بازار جهان می باشد . تنوع محصولات در طرح و رنگ فرش یکی دیگر از امتیازات کارخانه فرش کیمیا البرز راوند می باشد و توانسته سلیقه اقشار مختلف جامعه را تامین نماید . مشتریان می توانند فرش ماشینی را با قیمت کارخانه خریداری کرده و با ارسال رایگان بهترین خرید اینترنتی فرش را تجربه نمایند.

عوامل موثر در قیمت فرش ماشینی

       ۱. تراکم و شانه فرش : در ابتدا به تعریف کوتاهی در مورد شانه و تراکم فرش اشاره می کنیم.

شانه: تعداد گره های به کار رفته در عرض فرش ، تراکم : تعداد گره های به کار رفته در طول فرش

هرچه شانه و تراکم فرش افزایش پیدا کند قیمت فرش نیز بالطبع افزایش پیدا می کند برای مثال قیمت فرش ۷۰۰ شانه نسبت به قیمت فرش ۵۰۰ شانه بیشتر است و یا در مقایسه دو فرش با شانه یکسان فرشی که تراکم بیشتری دارد قیمت بیشتری دارد مثلا قیمت فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۵۵۰ کمتر از قیمت فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰ است.

       ۲. تعداد رنگ به کار رفته در فرش : امروزه فرش های رایج از نظر تعداد رنگ به شرح زیر است : فرش ۵ رنگ ، فرش ۷ رنگ ، فرش ۸ رنگ ، فرش ۱۰ رنگ ، فرش ۱۲ رنگ و فرش ۱۴ رنگ . هرچه تعداد رنگ فرش بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

       ۳. ابعاد فرش ماشینی : سایز های استاندارد فرش ماشینی ۶ متری ۹ متری و ۱۲ متری است اکثر کارخانه های فرش ماشینی برای جور بودن محصولات خود سایز های فرش ۱در ۱.۵ و ۱.۵ در ۲.۲۵ را نیز تولید می کنند کارخانه فرش کیمیا البرز راوند علاوه بر سایز های فوق بورس انواع کناره ماشینی را در رنگ ها و طرح های مختلف تولید کرده  که می تواند زینت بخش منازل و محل کار شما باشد.در این کارخانه ، فرش کناره ۵۰۰ شانه یا فرش کناره ۷۰۰ شانه از عرض ۵۰ سانت تا عرض ۲ متر تولید می شود و قیمت آن برحسب متر مربع فرش تعین می گردد.

 

دیدگاهتان را بنویسید